Katalog
Odkazy
možnosti platby
Novinky a akce na email:
Cressi.cz - velkoobchod

Cressi.cz současně patří k nejvýznamnějším velkoobchodním firmám s potápěčskou technikou. Na českém trhu jsme výhradním obchodním zástupcem zn. Cressi. Jsme distributorem do sítě specializovaných prodejen s potápěčským vybavením. Nabízíme veškeré zboží za bezkonkurenční ceny.

Zájemci o spolupráci za velkoobchodních podmínek mohou poslat žádost o spolupráci prostřednictvím e-mailu: shop@cressi.cz
Spolupráci lze zahájit pouze s osobami, které podnikají se specializovaným sortimentem potápěčských potřeb nebo sportovního či doplňkového zboží. K zahájení spolupráce je nutné být fyzická osoba podnikatel nebo právnická osoba a mít příslušné živnostenské oprávnění. K žádosti o spolupráci je nutné vyplnit i formu jakou se chystáte zboží prodávat. Je nutné vyplnit kontaktní informace (fakturační adresa, dodací adresa, email, telefon, www).
Děkujeme všem zájemcům o spolupráci s námi.velkoobchod velkoobchod velkoobchod velkoobchod* Aktuální katalog Cressi
* Kontakty na Cressi.cz
Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez našeho prokazatelného souhlasu je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
Novinka
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
4 350,00 Kč
3 490,00 Kč
Doporučujeme
Doporučené
Akce
Potápěčský žaket Start
Potápěčský žaket Start
7 620,00 Kč
4 610,00 Kč
Dry Pak 30l suchý vak s popruhy
Dry Pak 30l suchý vak s popruhy
1 990,00 Kč
1 890,00 Kč
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
4 350,00 Kč
3 490,00 Kč