Katalog
Odkazy
možnosti platby
Novinky a akce na email:
Vy se ptáte - my odpovídáme ...

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY aneb poraďte se s potápěčem


potápění potápění potápění potápění


ABC je základní set pro potápěče, kteří chtějí šnorchlovat. Set obsahuje většinou masku, šnorchl a ploutve. ABC set patří mezi základní vlastní výbavu každého potápěče.Určitě ano. Při platbě na dobírku bude cena přepočítána aktuálním kurzem vyhlašovaným ČNB. Při zaslání přes dobírkovou služby PPL bude platit jen rozdílná cena dopravy na Slovensko.V případě, že si vyberete zboží, které Vám nebude zrovna sedět, lze ho nepoužité vyměnit za jiné. Výhodou osobní návštěvy v prodejně je, že si můžete zboží vyzkoušet před jeho zakoupením.Ano, u nás dostanete vše, co k potápění potřebujete. Od základní výbavy až po kompletní vybavení.Rozdíl mezi ploutvemi je hlavně ten, zda je používáte na šnorchlování nebo k přístrojovému potápění. Přístrojové potápění vyžaduje ponožku, čili zde musíte zvolit ploutve s páskem. Jiný druh ploutví s páskem se využívá ke šnorchlování, zde spíše ale doporučujeme ploutve s patou. Lépe sedí na noze a je tu menší riziko, že si šlápnete např. na mořského ježka. Další rozdělení ploutví je v jejich tvrdosti a délce. Rozdíly se najdou i u dalšího potápěčského vybavení jako je maska, odlišný šnorchl apod.Korekci dioptrií na dálku lze řešit dokoupením optických skel buď k brýlím plaveckým, nebo potápěčským s vaší dioptrií. Ke korekci dioptrií nablízko se používají doplňková skla. Obojí zabezpečuje pohodlné potápění.Při každém sportu je zapotřebí dodržovat určitá pravidla, která se nejprve musíte naučit, abyste mohl bezpečně zvládnout ponory. Je nutné mít i vhodnou výstroj a samozřejmě naučit se znát své možnosti, tj. zbytečně nepřeceňovat své síly. Pokud vše zvládnete, zjistíte, že potápění není žádný adrenalinový sport, ale příjemné relaxační odreagování.


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez našeho prokazatelného souhlasu je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
Novinka
Ploutve na šnorchlování s páskem Palau pink
Ploutve na šnorchlování s páskem Palau pink
990,00 Kč
Doporučujeme
Doporučené
Akce
Potápěčský žaket Start
Potápěčský žaket Start
7 620,00 Kč
4 610,00 Kč
Archimede USB interface
Archimede USB interface
3 440,00 Kč
1 990,00 Kč
Boty do bazénu Water shoes clear
Boty do bazénu Water shoes clear
420,00 Kč