Katalog
Odkazy
možnosti platby
Novinky a akce na email:
Kdo jsme ...

O nás

Vítejte na webových stránkách firmy Cressi.cz. Naše firma je specializovaný prodejce značkové potápěčské techniky pro rekreační potápění, ale i pro profesionály.


Od roku 2005 na českém trhu zastupujeme značku Cressi-sub. Jsme přímí dovozci a zabýváme se jak velkoobchodním, tak maloobchodním prodejem veškeré potápěčské techniky, spearfishingového a plaveckého vybavení. Máme pro Vás připravenou i celou řadu doplňků od svítilen, nožů až po tašky, harpuny a profi přístroje pro ty nejnáročnější z vás. Na našich stránkách Vás budeme průběžné informovat o speciálních cenových akcích na zboží, které prodáváme.

o nás

Pokud přemýšlíte o dárku pro své nejbližší nebo chcete udělat někomu jen radost, můžeme Vám nabídnout dárkové vouchery na nákup potápěčské techniky.
Pro ty z vás, kdo se chcete věnovat potápění a dozvědět se vše potřebné pro bezpečné potápění nebo se jen zdokonalit, máme připraveny kurzy potápění se zkušenými lektory. Samozřejmostí je následné získání mezinárodní potápěčské licence.

Servis
Poskytujeme záruční i pozáruční autorizovaný servis námi prodaného vybavení a opravy veškeré potápěčské techniky. Zajistíme Vám i plnění lahví.

Půjčovna
V rámci zkvalitnění našich služeb si Vám také dovolujeme nabídnout zapůjčení potápěčských potřeb za velice výhodných finančních podmínek. Samozřejmostí je i bezplatný poradenský servis.

Pomáháme druhým k úspěchu
V neposlední řadě bychom se Vám rádi představili jako sponzor předních českých a slovenských sportovců. Apnea Team Cressi.cz


Značková prodejna Cressi


Rádi Vás uvítáme v naší značkové prodejně Cressi.cz poblíž O2 areny na Praze 9 (viz kontakty), kde si můžete neopreny, ploutve, masky a jiné příslušenství vyzkoušet přímo osobně. Tím získáte dokonale padnoucí výbavu, která Vám umožní komfortní užívání a bezproblémové potápění. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Prodejna


Kompetence, kvalita a servis tvoří jádro naší filozofie.

Za Cressi.cz
Radek Horčička, jednatel společnosti
Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez našeho prokazatelného souhlasu je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.
potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
Novinka
Ploutve na šnorchlování s páskem Palau pink
Ploutve na šnorchlování s páskem Palau pink
990,00 Kč
Doporučujeme
Doporučené
Akce
Dámský elastický neopren Morea 3mm lady
Dámský elastický neopren Morea 3mm lady
4 350,00 Kč
3 490,00 Kč
Potápěčský žaket Start
Potápěčský žaket Start
7 620,00 Kč
4 610,00 Kč
Archimede USB interface
Archimede USB interface
3 440,00 Kč
1 990,00 Kč